Internet v Šmartnem v Rožni dolini

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Spoštovani

Naše podjetje je postavilo brezžično internetno točko za preizkus super hitrega interneta na terasi gasilskega doma ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI.Hitrosti so od 300Mb-brezžično omrežje do 1000Mb -žično omrežje
Krajani Šmartnega lahko preizkusijo hitrosti interneta, katerega imajo lahko tudi v svojih domovih.Namen postavitve internetne točke je, da krajani Šmartnega lahko preizkusijo delovanje in hitrosti interneta in s tem rešijo problem dostopa do interneta v Šmartnem in širši okolici. ta problem je rešen že iz istega oddajnika v Zavrhu pri Galiciji.

KRAJANI ŠMARTNEGA LAHKO PREIZKUSITE INTERNET PODJETJA E-PTICA PRI GASILSKEM DOMU-TERASA.INTERNET JE NA RAVNI OPTIČNE POVEZAVE, MOŽEN JE TUDI TAKOJŠEN PRIKLOP V VAŠEM DOMU

Milan Žohar
podpora poslovnim uporabnikom in
management internetnega omrežja

E-PTICA d.o.o.
Telecom operator, VoIP, retail&wholesale, internet
Vrečerjeva 14, SI – 3310 Žalec

tel.: +386 82 270 500
fax: +386 82 82 99 57
mob.: +386 40 333 340
e-mail: milan.zohar@eptica.si

Kontakt

Zadnji prispevki