Delavnica Gibam se

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

DRUŠTVO UPOKOJENCEV ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI

O B V E Š Č A   VSE   ČLANE IN KRAJANE,

Da se   DELAVNICA   » G I B A M    S E  »,

ki jo organiziramo s Centrom za krepitev zdravja ZD Celje, 

prične v SREDO   2.  MARCA 2022 ob 9. uri

v dvorani Doma krajanov Šmartno v R. d.

Delavnica traja 13 tednov (1x tedensko/1 uro), ob sredah, med 9. in 10. uro, razen prvo uvodno srečanje traja dve uri od 9. do 11 ure. Delavnica bo imela poudarek na telesni drži, ravnotežju in koordinaciji, vajami za gibljivost, vajami za moč, aerobni vadbi s pripomočki, počitku in regeneraciji. Srečanja bodo sestavljena iz kratkega predavanja na temo ter praktičnega prikaza in izvedbe vaj.

Udeleženci delavnice bodite športno opremljeni, s sabo imejte športne copate! PCT pogoj ni obvezen, v Domu krajanov je še vedno nujno razkuževanje rok ob prihodu in odhodu ter nošenje maske, razen pri izvedbi delavnice.

V  A  B  L  J  E  N  I   !

Predsednik DU:

MATEVŽ ŽUGELJ, l. r.

Kontakt

Zadnji prispevki