Najem dvorane Doma Krajanov Šmartno v Rožni dolini

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Tudi v sezoni 2019/20 vam ponujamo uporabo oz. najem dvorane, ki je namenjena različnim športnim aktivnostim ali kulturno – družabnim prireditvam. Imamo še nekaj prostih terminov in nas lahko pokličete na številko 03 781 71 33 ali 051 348 400, da uskladimo termin in pripravimo pisni dogovor o uporabi.

Cenik, najemno pogodbo, pravilnik in hišni red si lahko pogledate na naši spletni strani

Dvorana s pomožnimi prostori (tuši, garderobe in sanitarije) je na razpolago vse dni v tednu, od ponedeljka do nedelje. Prav tako lahko ob sobotah in nedeljah v dvorani ali v avli priredite rojstnodnevne zabave. Po predhodnem dogovoru pa je na razpolago tudi sejna soba (za cca 16 oseb) namenjena raznim predavanjem, predstavitvam, sestankom ipd.

Kontakt

Zadnji prispevki