Spremenjen delovni čas operativno komunikacijskega centra Civilne zaščite

Mestna občina Celje je naredila analizo klicev, ki jih je od začetka delovanja (20. 3.) sprejel operativno komunikacijski center Civilne zaščite, ki deluje v prostorih občine. Klicni center bo od sobote dalje deloval po spremenjenem urniku.

V klicnem centru smo od 20. marca do včeraj zabeležili 263 klicev. Statistika klicev je pokazala, da lahko delovanje centra racionaliziramo. Od sobote naprej bomo klice sprejemali po naslednjem urniku:

od ponedeljka do petka, od 8. do 16. ure (obe telefonski številki: 03 491 09 20 in 041 774 686)

v soboto, od 8. do 14. ure (telefonska številka 041 774 686)

Še naprej bomo pomagali vsem občankam in občanom, ki nujno potrebujejo pomoč pri opravkih.

Starejšim od 60 let bomo razdelili pralne zaščitne maske

Mestna občina Celje bo občankam in občanom, ki so stari nad 60 let in so po mnenju strokovnjakov med najbolj ogroženimi v primeru okužbe s koronavirusom, razdelila pralne zaščitne maske. Občanke in občane, ki so do maske upravičeni in jo potrebujejo, prosimo, da pokličejo v klicni center, po telefonu 03 491 09 20 ali 041 774 686, da jih bomo uvrstili na seznam in jih seznanili z vsemi podrobnostmi.

Ob tem se zahvaljujemo zaposlenim v Vrtcu Zarja in prostovoljcem Rdečega križa, ki nesebično pomagajo s šivanjem mask.

Ostanite zdravi!