Spoštovani,

veseli smo, da smo lahko kljub nekaterim omejitvam pripravili Mesec športa 2021, ki seveda bo organiziran v skladu z vsemi usmeritvami NIJZ in Vlade RS v zvezi s preprečevanjem širjenja koronavirusa.

Mesec športa bo potekal od nedelje, 29. avgusta, do nedelje, 3. oktobra. Ponuja 27 brezplačnih in 5 tekmovalno – rekreativnih programov. Vsak bo našel nekaj zase, tudi najmlajši in najstarejši.

Mestna občina Celje Mesec športa organizira v tesnem sodelovanju s Športno zvezo Celje, podpira nas Fundacija za šport.

Natančne podatke o vseh programih najdete na tej povezavi: www.szc.si, kjer je objavljena tudi prijavnica. Program še prilagam.

Veselimo se aktivnega meseca, s katerim želimo spodbujati zdrav način življenja, občankam in občanom pa omogočiti enostavno vključitev v športne programe in spoznavanje novih športnih panog.

Prijazen pozdrav