Obvestilo Čebelarske zveze Slovenije

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Tečaji za čebelarje začetnike 2021

ČZS bo v letu 2021 organizirala šest tečajev za čebelarje začetnike. Tečaji bodo tako potekali v Hočah (Pivola), na Frankolovem, Koroškem, Brdu pri Lukovici, v Novem mestu in Postojni. Tečaji so namenjeni predvsem prihodnjim čebelarjem in čebelarjem začetnikom, ki čebelarijo manj kot tri leta ter se še niso udeležili tečaja za začetnike, so po možnosti že včlanjeni v čebelarska društva in imajo čebelarskega inštruktorja. Prijave se preko spletnih obrazcev začno zbirati v četrtek, 7. januarja 2021, ob 17.00. Povezave na prijavne obrazce bodo objavljene na spletni strani ČZS! Na posamezni tečaj lahko sprejmemo 50 udeležencev. Če bo prijav več, se ti uvrstijo na čakalni seznam za primer morebitne kasnejše sprostitve prostega mesta (v našem interesu je, da so tečaji zapolnjeni do konca). Teoretični del tečajev za čebelarje začetnike se bo izvedel preko spleta z aplikacijo Zoom z začetkom v januarju 2021.

Kontakt

Zadnji prispevki