OBVESTILO – dela na pokopališču

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Spoštovane občanke, spoštovani občani!

Mestna občina Celje bo v ponedeljek začela z urejanjem odvodnjavanja meteorne vode z osrednje peš poti na pokopališču v KS Šmartno v Rožni dolini. Ker je asfalt na osrednji pešpoti že dotrajan, ga bomo odstranili. Pot od ploščadi poslovilnega objekta na severni strani do pokopališke ograje na južni strani pokopališča bomo na novo asfaltirali in ob straneh položili robnike.

S tem bomo preprečili, da bi se padavinska voda z asfalta prelivala na peščene površine med grobnimi polji, spirala pesek in ljudem povzročala nevšečnosti. Ob poti bomo postavili tudi klopi in namestili ambientalno osvetlitev.

Za izvajalca gradbenih del, ki bodo trajala predvidoma do konca septembra, je bilo izbrano podjetje ISAR, d. o. o. Projekt bo stal 65.000 evrov, ki smo jih zagotovili v letošnjem občinskem proračunu.

Kontakt

Zadnji prispevki