Obvestilo – Javna razsvetljava

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Občanke in občane prosimo, da napake na javni razsvetljavi sporočajo preko Servisa 48

Celje, 8. april 2021 – Z novim letom telefonska številka podjetja Elektro Celje, d. d., na katero so lahko občani sporočili napake na napravah javne razsvetljave na območju Mestne občine Celje, ni več na razpolago. Čeprav mnogi občanke in občani že dalj časa tovrstne napake javljajo preko sistema Servis 48, se še vedno dogaja, da imajo nekateri težave pri uporabi aplikacije. Da bi jim olajšali postopek, smo pripravili navodila in jih opremili s fotografijami. Starejšim, ki niso vešči uporabe digitalnih naprav, bodo pomagali koordinatorji krajevnih skupnosti in mestnih četrti.

Servis 48 je dostopen preko spletnega brskalnika www.servis48.si na osebnem računalniku, tablici ali pametnem telefonu.

Navodila so dostopna v spodnjem dokumentu!

Kontakt

Zadnji prispevki