Prevoz pitne vode

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

V Šmartnem v Rožni dolini se že od  začetka leta 2020 borimo s pomanjkanjem pitne vode. Večina prebivalcev Šmartnega v Rožni dolini tega sicer do sedaj ni opazila, problem je pereč le na posameznih zaselkih in kmetijah po hribih, ki je potrebno stalno dovažati vodo.

Zaradi pomanjkanja vode v šmartinskih zajetjih, smo primorani natočiti vodo na črpališčih Celje in Lopata, kar pomeni daljšo pot in večje stroške prevoza.

Cena prevoza pitne vode za gospodinjstva ostaja nespremenjena. Prva vožnja je 20 evrov ter vsaka naslednja 5 evrov. 

Zaradi daljše poti smo primorani dvigniti ceno prevozov za bazene na 30 evrov za eno vožnjo ter vsako nadaljnjo vožnjo 20 evrov. V primeru prepovedi uporabe vode za polnjenje bazenov, zalivanje in pranje avtomobilov bomo primorani te prevoze ukiniti. Prepoved izda VO-CA Celje.

Kontaktne osebe za naročanje vode ali dodatne informacije:

  • Kovač Matjaž, poveljnik (041-763-272)
  • Grobelnik Rafael, namestnik poveljnika (041-763-269)
  • Kovač Jurček, predsednik (041-763-270)

Hvala za razumevanje.

Kontakt

Zadnji prispevki