Skrb za čistejše okolje

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

V Mestni občini Celje bi si želeli, da bi lahko tudi letos v marcu ali aprilu organizirali tradicionalno čistilno akcijo okolja, vendar so časi negotovi, epidemiološke razmere pa zaradi novih sevov novega koronavirusa skrb vzbujajoče. V skrbi za zdravje občanov smo se odločili, da bomo čistilno akcijo organizirali takrat, ko bodo epidemiološke razmere to dopuščale. O predvidenem datumu bomo javnost pravočasno obvestili. Zadnje čase na različnih koncih mesta in njegove okolice opažamo kupe odvrženih smeti, ki v naravo ne sodijo. Urejeno okolje je ogledalo vsake naše skupnosti, zato prosimo občanke in občane, da v naravi poskrbijo za ustrezno odlaganje odpadkov.

Prilagamo vam sporočilo za javnost in fotografiji. (Foto: MOC)

Ostanite zdravi.

Kontakt

Zadnji prispevki