SPOMLADANSKA ČISTILNA AKCIJA – ZAHVALA

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

V okviru vseh proticoronskih ukrepov smo v kraju speljali spomladansko čistilno akcijo.


Letošnje čistilne akcije se je udeležilo 55 krajanov in med njimi je bilo tudi kar nekaj otrok. Pobralo se je 460 kg odpadkov.


Delali smo v malih skupinah (5 – 6 ljudi), v skupini so bili največkrat člani iste družine, oz. ljudje, ki se družijo tudi sicer. Bili smo zunaj in po končani akciji ni bilo druženja kot je bila sicer navada prejšnja leta. Akcija je bila res potrebna, vidi se, da je korona povečala število pohodnikov in sprehajalcev, ki puščajo za sabo smeti. Ko hodite po naravi, naj bo vse kar ostane za vami, le sledi vaših korakov.


Ob uspešno izpeljani čistilni akciji se iskreno zahvaljujemo vsem udeležencem.


Naš kraj je lepši. Čuvajmo ga.


Svet KS Šmartno

Kontakt

Zadnji prispevki