Vabilo na gledališko predstavo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Spoštovani ljubitelji gledališča!

Gledališka skupina KUD Šmartno v Rožni dolini vas prav lepo vabi na dobrodelno uprizoritev – ponovitev komedije KAM IZ ZADREGE, ki jo bo izvedla v nedeljo, 8. maja 2022 ob 16. uri v Domu krajanov Šmartno v Rožni dolini.

Igro Franca Streicherja režira Anka Dimec.

Vaše prostovoljne prispevke bo skupina v celoti darovala štiriletnemu dečku TIANU RAZGORŠKU za njegove terapije!

Obrazložitev: Tian ima redko gensko bolezen epileptična encefalopatija, ki je nastala zaradi okvare gena STXBP1. Poleg okvarjenega gena ima izbrisanih še 5 genov. Eden od teh je LRSAM1, ki povzroča odmiranje kit na dlaneh in stopalih. Je delno slep, hidriran preko gastrosome.

Tim še ne sedi, se ne plazi in ne govori. Je težko gibalno oviran. Ne razume stvari, saj je tudi težko duševno oviran. Kljub vsemu pa je nasmejan in navihan fantek.

Skupaj lahko pomagamo.

Prijazno vabljeni!

Kontakt

Zadnji prispevki