Zaprta otroška igrišča

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Spoštovani,

župan Mestne občine Celje Bojan Šrot se je dopoldne sestal s predstavniki Civilne zaščite, Zdravstvenega doma Celje, Splošne bolnišnice Celje, Gasilske zveze Celje in Poklicne gasilske enote Celje. Celje se pripravlja na prihodnje dni, ko bo verjetno obolelih vse več.

Mestna občina Celje je že ustavila javni potniški promet, zaprla upravno stavbo, kjer je zagotovljeno le dežurstvo, zaprti so trgovine in lokali, šole in vrtci, zdaj bomo zaprli tudi vsa otroška igrišča. Tam, kjer igrišča nimajo ograd, moramo zaupati, da se občanke in občani zavedajo, kako škodljivo je lahko trenutno zadrževanje otrok in odraslih v skupinah. Predstavnik SB Celje dr. Andrej Strahovnik je na današnjem sestanku posebej poudaril, da nobena institucija ne more narediti toliko kot vsak posameznik sam z odgovornim obnašanjem in ravnanjem.

Prilagam sporočilo za javnost in županovo fotografijo po današnjem sestanku.

Kontakt

Zadnji prispevki