+386 51 348 400 (Tajništvo)

Med zimskimi počitnicami otroci in mladi v Celju športajo brezplačno

22 februarja, 2022

Prihodnji teden imajo otroci naše regije zimske počitnice. Mestna občina Celje in Športna zveza Celje sta tradicionalno pripravili program brezplačnih športnih aktivnosti za otroke in mlade.

Od 28. februarja do vključno 4. marca celjskim otrokom, osnovnošolski in srednješolski mladini ter študentom omogočamo brezplačno udeležbo v različnih športnih aktivnostih v športnih objektih Mestne občine Celje.

Otroci in mladi bodo lahko brezplačno drsali na drsališču v Mestnem parku, igrali namizni tenis na Osnovni šoli Ljubečna, plezali v Plezalnem centru Celje, igrali badminton v Badminton centru Celje, se preizkusili v borilnih športih v dvorani Zlatorog, kegljali na Kegljišču Golovec in plesali v Plesnem klubu Flamenco.

Brezplačne športne programe Mestna občine Celje in Športna zveza Celje pripravljata v sodelovanju s Fundacijo za šport in Zavodom za šport RS Planica.

Tudi sicer bodo v Celju počitnice polne nepozabnih doživetij. Informacije so zbrane tukaj: Zimske počitnice v mestu grofov - Visit Celje

Podobne objave

13 maja, 2024
Obvestilo DU
Preberi več
13 maja, 2024
Obvestilo - vzgojitelji v kolonijah

Spoštovani, odprte je poziv za vzgojitelje v kolonijah v Celjskem domu v Baški. Pripenjamo vse potrebne informacije in se zahvaljujemo za podporo. Celjski dom v Baški vabi vzgojitelje v poletne kolonije_m

Preberi več
13 maja, 2024
Obvestilo

Spoštovani, na I. osnovni šoli Celje bo že 10. leto zapored v sodelovanju z Mestno občino Celje potekalo poletno počitniško varstvo. Izvajali ga bodo vse počitniške dni (z izjemo petka, 16. avgusta), od 26. junija do 30. avgusta 2024. Prijave bodo možne od petka, 10. maja, do ponedeljka, 10. junija. Več informacij na: www.poletnopocitniskovarstvo.si

Preberi več

KS Šmartno v Rožni dolini

KS Šmartno v Rožni dolini
Šmartno v Rožni dolini 5
3201 Šmartno v Rožni dolini Slovenija

T: 03 781 71 33
M: 051 348 400
E: smartno@celje.si
W: www.ks-smartno.si

Mestna občina Celje

Mestna občina Celje
Trg celjskih knezov 9
3000 Celje

T: 03 42 65 700
F: 03 42 65 682
E: mestna.obcina.celje@celje.si
W: moc.celje.si

Uradne ure tajništva KS:

Sreda od 9. do 11. ure
in petek od 8. do 10. ure

Sledite nam na:

© Vse pravice pridržane, 2023
Izdelava spletne strani MEDIALE.si
envelopephone-handsetcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content