+386 51 348 400 (Tajništvo)

Občni zbor DU

10 marca, 2024

Društvo upokojencev Šmartno v Rožni dolini je v soboto, 2. marca 2024 organiziralo 41. občni zbor. Dogodka se je udeležilo 116 članov društva, vabljeni gostje iz Celja kot tudi iz domačih organizacij in društev. Vsi prisotni so bili seznanjeni z delom društva v preteklem letu in s programom letošnjega leta, ki že kaže na to, da bo spet pester in zanimiv. Predsednik DU Šmartno v R. d., g. Matevž Žugelj je skupaj s predsednikom ZDUC Celje, g. Jožetom Prevolškom podelil prizadevnim članom, poverjenikom in članom upravnega odbora priznanja ter zahvale za uspešno in kakovostno delo v preteklem obdobju. Zahvalo je prejel tudi Svet KS Šmartno v Rožni dolini za dolgoletno vsestransko sodelovanje in zagotavljanje najboljših pogojev za delo Društva upokojencev Šmartno v R. d. Občni zbor sta z lepo pesmijo obogatili novo ustanovljena skupina KUD Šmartno v R. d. - Žlahtne korenine z Darjo in družina Kim. Dogodek pa je v fotografski objektiv ujela Darja Grdina.

Podobne objave

KS Šmartno v Rožni dolini